FITNESS I SIŁOWNIE

Nasi projektanci opracowali ponad 30 000 m2 przestrzeni wydzielonej w kilkunastu zróżnicowanych siłowniach, klubach sportowych i parkach trampolin.


Wysokie kompetencje i specjalizacja pozwalają na uproszczenie komunikacji i usprawnienie procesu realizacji inwestycji, niezależnie od jej charakteru.

Wsparcie na każdym etapie

Projektanci z zespołu Inana są w stanie zapewnić wsparcie na każdym etapie inwestycji. Możemy pomóc w wyborze odpowiedniego lokalu oraz opracowaniu rozwiązań pozwalających na sprawną adaptację wybranych przestrzeni. Gwarantujemy wsparcie przy analizie możliwości zagospodarowania otoczenia zgodnie z kluczowymi dla klienta puntami. Identyfikujemy możliwości lokalu w zakresie maksymalnej liczby ćwiczących oraz personelu. Podpowiadamy koncepcje podziału stref i rozwiązań technologicznych, wspierając się historiami sukcesu naszych klientów. Znamy potrzeby charakterystyczne dla usług z branży fitness, śledzimy dominujące i wzrastające trendy oraz jesteśmy zaznajomieni z charakterystyką wyposażenia.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Zespół Inana składa się na specjalistów – architektów i architektów wnętrz wyspecjalizowanych w projektowaniu lokali usługowych i komercyjnych.

 

Projekty są opracowywane w oparciu o bieżącą znajomość przepisów prawa budowlanego oraz obowiązujących norm i technologii – zgodnie z najlepszą praktyką.

 

Celem zapewnienia kompleksowości naszych działań współpracujemy ze stałym zespołem branżystów i rzeczoznawców, będąc w stanie zapewnić pełną dokumentację wraz z opiniami, uzgodnieniami i konsultacjami.

 

Efektywnie dostosowujemy swoje działania do typu obiektu, niezależnie czy mieści się on w galerii handlowej, wolnostojącym obiekcie usługowym czy zabytkowej kamienicy.