POZNAJ INANA

Inana to sumeryjskie imię bogini Isztar, powstałe od słowa Nin-anna (Pani Nieba). Bogini wojny i miłości, utożsamiana była z Jutrzenką, czyli planetą Wenus.

Inana-logo

——————————-

Jesteśmy zespołem wszechstronnych projektantów. Nasz entuzjazm ukierunkowaliśmy na wzornictwo, tworząc w 2015 roku, własną, kreatywną pracownię. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu przestrzeni usługowych i komercyjnych.

Możemy zaoferować wsparcie przy opracowywaniu założeń koncepcyjnych. Dostarczymy wizualizacje, projekty techniczne, projekty budowlane i wykonawcze. Zapewnimy koordynacje wielobranżowe i nadzory autorskie.

Zdajemy sobie doskonale sprawę z różnorodności kierunków biznesowych, obieranych przez naszych partnerów. Potrafimy elastycznie dostosować projekty oraz przebieg prac do wizji i rytmu działania zleceniodawcy. Na pierwszych miejscach zawsze stawiamy rzetelność, terminowość i komunikację. Dzięki naszym doświadczeniom, dostrzegamy wyzwania jakie stoją przed inwestorem i dążymy do wcielenia się w rolę partnera, który usprawni przebieg wszelkich niezbędnych prac.